Каміни

Мультипаливні універсальні каміни та котли

Принцип роботи багатопаливного каміна

Сьогодні

“Мультитоплавний” означає – що в камері згоряння можуть використовувати кілька видів палива. Такі системи запрограмовані під роздрібні температурні режими, таймером, програмацією під такі види палива як: дрова, брикети та пелети. У системах застосовують датчики горіння, системи автомобільного розпалювання пелети, примусову конвекцію, циркуляційні насоси.

Плюси для опалення приватного будинку

Насамперед такі системи встановлюють для диверсифікації ризиків. Як правило топити будинок таким висококалорійним паливом як пелет досить прагматично, але якщо щось трапиться з системою опалення, приватний будинок дуже швидко охолоне. Наприклад якщо у вас встановлений звичайний пелетний камін, то якщо закінчиться сама пелета вам просто не буде чим топити, і ви ризикуєте кілька днів залишитися без опалення.

З мультипаливними системами це Вам не загрожує. Так як якщо трапилася неприємність, Ви перемикаєте режим, і камін почне працювати наприклад на дровах або брикетах, тим самим позбавивши Вас неприємностей. Такі системи дедалі більше ставлять у європейських будинках, особливо якщо віддаленість місцевості чи перебої з електроенергією не дозволяють встановити звичні нам системи опалення. Як правило, такі топки монтуються і закриваються декоративними панелями. Для більш детальної ілюстрації пропоную подивитися  відео огляд системи з водяним контуром

Купити камін або котел з водяним контуром

На етапі проектування будинку Ви повинні спочатку подумати, який варіант Вам краще підійде. Якщо Ви не плануєте робити це джерело тепла основним у системі опалення, то Вам підійде система з повітряним розведенням тепла. Як правило, такі системи італійського виробництва коштують від 4000$ і в цьому випадку Ви зможете зробити розведення на кілька поверхів будинку. Плюси такого вибору у простоті підключення системи. Наведу Вам один із прикладів таких топок: https://vectors.in.ua/p591883160-topka-multitoplivnaya-italyanskaya.html

Другим варіантом є використання таких систем зводяною сорочкою та циркуляційним насосом. Цей варіант сприятиме більшому накопиченню тепла у будинку. Будинок нагріватиметься швидше. А у разі вимикання системи – буде остигати значно довше. Але якщо Ви хочете саме такий варіант, продумайте все заздалегідь. Тому що Вам доведеться спочатку штробити стіни, прокладати труби, робити правильно розведення входу-виходу води. Тому так важливо дотримуватися послідовності процесів у будівництві нового об’єкта.

Варіант системи з водяним контуром нижче:  https://vectors.in.ua/p591912544-kamin-multitoplivnyj-kotel.html

Виробники

На сьогоднішній день досить мало виробників застосовують такі інженерні рішення. Ми радимо придивитися до італійського виробника Palazzetti. У якого серед моделей кілька різновидів по функціоналу і дизайну даних топок.

Ми підібрали для Вас кілька варіантів у каталозі.

 

Повернутися до списку